Önceki Yazı
Sonraki Yazı
s-ea97169a068b2fbdccfeeaca6b9b09fa690acbe8

Gazeteci Ahmet Hakan ile ilgili geçtiğimiz günlerde talihsiz olaylar olmuştu. Ahmet Hakan evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce darp edilerek hastanelik olmuştu. Hastanede bir çok yerinin kırık olduğu tespit edilen Hakan olay incelemeleri başlatıldı. Polis geniş çarplı araştırma sonucu 4 kişiyi gözaltına aldı.
Saldırıya karıştıkları belirlenen 4 kişiden olan Ahmet Güler, Kamuran Ergin, Fuat Elmas ve Uğur Adıyaman Eftal Hastanesinde muayeneden geçtikten sonra emniyet müdürlüğüne sorgu için götürüldüler. Şüpheli olarak gözaltına alınanlardan Uğur Adıyaman, saldırıda kullandıkları aracın kiralandığı şirketin sahibinin kardeşi olduğunu söyledi. Şüphelilerden ikisinin daha önce tehdit ve yaralama narkotik madde kullanmak suçlarından da kaydı olduğu ortaya çıktı.
Türkiye’de son zamanlarda her alanda her konuda çıkan gerginlikler büyük bir etkiyle birlikte, gündem dede oldukça zarar yarattı. Özellikle medya tarafında bu yargılamalar tepkisini çok uzattı. Ahmet Hakan saldırı olayından önce canlı yayında Davutoğlu’na karşı sözleriyle yaptığı sitemleri de bu olayın arka perdesi olarak göz edilse de olayın amaçının polis araştırmasıyla edilen bilgilere göre alakası olmadığıda ortaya çıktı.
Ahmet Hakan hastaneye ziyaretine bir çok gazeteci ve ünlüler iş adamları ziyaret etti. Hakan gerekli kontrollerinden sonra hastaneden taburcu oldu. Tabi Sosyal Medya daki tepkiler yine bitmedi. Özgür Basın Susturulamaz diye bir çok sayfalar gruplar da yerini aldı.
Ahmet Hakan da tehditleri yeri yeri alıyordu. Avukatı Ahmet Hakan için koruma talep ettik ama sonuç alamadık diyerekten de duyurdu.
Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz