Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Chat yaparak insalarla mesajlaşmak günümüzün en modern sosyelleşme yöntemlerinden biridir. Geçmiş tarihlerde uzakta ki bir yakınınız ile sohbet etme şansını yakalamanız mümkün dahi değildi. Ancak mektup göndererek bu durum sağlanabilirdi. Bilgisayar ve internet teknolojilerinin çıkması ile sohbet etmek anlık bir mesajlaşma haline geldi. Artık bir yakınımıza sevdiğimiz bir insana mesaj atarak anında dönüş alabiliyoruz.
Akıllı cep telefonlarının da piyasada yer almasının ardından artık teknolojinin en verimli hali cebimize kadar taşındı. Seyehat ederken, yolda yürürken, kahveltı ederken hayatımızın her anında artık cep telefonları yanımızda, internetin olduğu her yerde chat yapmamız mümkün. Yuzuk.net olarak sizlere bu hizmeti verebiliyor olmaktan dolayı mutluyuz, sohbet odamıza girdiğiniz de sizin gibi benim gibi hoş ve eğlenceli vakit geçirmek için odaya girmiş bir çok kişi ile karşılaşacaksınız.
Sohbet odalarımız gerçek bilgilerinizi istemeyen dilerseniz tamamen anonim olarak dolaşabileceğiniz bir ortamdır. Nickname olarak gerçek isimlerinizi kullanmadığınız takdirde kimse sizi tanıyamaz rahatsız edemez.
Akıllı cep telefonuna sahip herkes mobil sohbetler etmeyi artık bir alışkanlık haline getirdi, sosyal ağlar üzerinden olsun, mesajlaşma programları üzerinden olsun aktif olarak kullandığımız bir durum haline geldi. Ancak facebook, whatsapp gibi uygulamalar ile sadece tanıdığımız insanlar ile iletişim kurabiliriz. Yeni dostluklar ve yeni arkadaşlıklar kurmak istersek işte tamda böyle durumlarda chat sohbetleri kadar eğlenceli ve keyifli bir şey olmadığını fark edeceksiniz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz