Önceki Yazı
Sonraki Yazı
42

Android kapsamında yer alan akıllı telefonlar için bugüne kadar sunulmuş Android 6.0 güncellemesini kullanılabilecek cihazların listedi belirlendi. Hangi cihazlar bu güncellemeden faydalanacak? En hızlı şekilde de, LG şirketi bu güncellemenin bu hafta içerisinde Marshmallow güncellemesini başlatacağınıda duyurdu. Lg kullananlar için sevindirici bir haber oldu açıkcası. 6.0 güncellemesine hakim olmak için sabırsızlıkla bekliyorlar.
Pekala bu güncelleme ne kadar sürecek? Normalde bu güncelleme geçtiğimiz sürümlerden farklı olacak. bu yıl sonuna kadar güncellenmesi beklenen sürüm daha da erken olabileceği konusunda bazı sorular yarattı.
Android 6.0 güncellemesinde yer alacak cihazlar aşağıda ki gibidir.
Samsung, lg, sony,htc,motorola,asus,oneplus,huawei,xiaomi gibi cihazlar bu güncellemeden yararlanacaktır. Yararlanan dönemler ise 2013 ila 2015 dönemleri arasında çıkan telefonlar olacaktır. Öncesi olan telefonlardaki sürümler malesef bu güncellemeden yararlanamıyorlar.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz