Önceki Yazı
Sonraki Yazı
^30C3F90C31DFE906BC21E6422C930833AEB725792839782663^pimgpsh_fullsize_distr

10.10.2015 tarihinde Barış mitingi için toplanan Türkiye Vatandaşlarının bir olduğu miting de yaşanan hain saldırı sonrası cenazelerin ortasında şok bir görüntü ortaya çıktı. Kameralara yansıyan o görüntü Türkiye’de olay oldu!
Onca hayatını kaybeden insanların üzüntüsüne, GÜLEREK KAMERA ya karşı özellikle mobeselere karşı poz veren o kişi kim? Gerek istihbarat teşkilatı gerek emniyet teşkilatı tarafından kişinin kimliği tespit edilmek için araştırmalar başlatıldı. Hangi vicdandır da bu şekilde poz verebiliyor? Türkiye Vatandaşı olmadığı, bütünlüğü anlayamadığını gösteren bu şahıs kimdir?
O şahıs sanki herşeyden haberi varmış ve yaşanan olayları da elinde sigarasıyla sanki bir topluluk içerisindeymiş de hiç birşey olmamış gibi davranışlar sergilemesi akıllar da soru bıraktı. Geçtiğimiz günler de twitter hesabından olayla ilgili bazı görüntüler medyaya düşmüştü. Acaba o kişi ile bu kişi aynı mı?
İşin garip yanı da Twitter ve facebook hesabının da olay gününün devamında bugün de yaşandığı yavaşlılığı dile getiren bazı bireyseller de aslında mantık üreterek bu durumun hem Türkiye’ye ve Hem de Türkiye Vatandaşlarının da kullandığı Sosyal medyalara bazı araştırmalara yol kesmek amaçıyla saldırı yaptığını da düşündürüyor.
Türkiye’nin aklında var olan o soru, o pozu vererek fotoğraflara ve bilhasta Mobese kamerasına karşı bilinçli şekilde verdiği POZ olay yarattı. Gerekli yetkililer ilgili kurumlar o fotoğrafın arkasına düşüp, umarım araştırmalarında başarılı olurlar..

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz