Önceki Yazı
Sonraki Yazı
272454_ankarali-namik

Ankaralı Namık olarak bildiğimiz Namık Uğurlu, yaşadığı apartmanın 7. katından düşerek hayatını kaybetti. Bu olayın kaza mı yok sa intihar mı olup olmadığı gerekli emniyet ekipleri tarafından araştırılıyor. Ankaralı Namık olarak bilinen ünlü şarkıcı türkiye’de sevilen ve şarkıları zevkle dinlenen gözde sanatçılardan birisiydi.
Ölümün bu şekili ona ve sanat dünyasına yakışmadı. Bu şekilde ölümü haketmiyordu, Namık geçtiğimiz günlerde de trafik kazası geçirmişti. Son olarak ta oturduğu apartmanın 7. katından aşağıya düşerek, orada hayatını kaybeden Ünlü Sanatçı Namık, malesef yaşamını yitirdi.
Akıllarda kalan soru? İntihar mı yok sa Kaza mı?
Ankaralı Namık bir çok şarkılarıyla, oyun havalarıyla dinleyici kapestesini arttıran bir sanatçı olupi verdiği konserlerde de bir çok vatandaşımızla resimleri, anıları olduğunu biliyoruz. Ölümün bu şekilde olması akıllarda soru işareti bırakıyor. Umarım olay kısa sürede aydınlatılır intihar ise, sebebi teşebbüsleri eğer kaza ise, böyle bir kazanın nasıl olduğu?
Düştüğü apartmanın balkonunu gördüm de, korkuluklar var kaza sebebiyle nasıl düşebilir? Çok düşük bir ihtimal vardır. Ancak itildiyse bu durum değişebilir. Tabi emniyetin araştırması çok önemli. Herşey olabilir. Belki de önce infaz edildi, sonra balkondan aşağıya atılarak kaza süsü verilmeye çalıştı. Allahtan Rahmet, Sevdiklerine Başsağlığı diliyoruz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz