Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Yediden yetmişe herkesi bir arada buluşturan sohbet etme imkanını sizlere sunan yuzuk.net aracılığı ile chat keyfini doyasıya sürün. Sohbet odalarımız arasında bölgesel olarak da hizmet vermek hedefindeyiz. Antalya sohbet gibi büyük bir şehire ayrılacak bir bölgede sadece bölgenize yakınlar ile chat yapmak ister misiniz? Sohbet odalarımızda bir çok Antayalı bay ve bayan arkadaşlara rastlıyor olmamız sonucunda bu karara vardık.
Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermek hedefinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Kesintisiz olarak chat odalarımızı aktif tutarak, sitemizi en iyi ve hızlı hosting de barındırarak sizler için en iyisini yapmayı hedefliyoruz.
Antalya ilinin bütün ilçelerinden sohbet odalarımıza katılımlar olmaktadır. Size yakın çevreden yeni dostluklar edinmek, yakında çevreniz ile sosyelleşmek için büyük bir fırsat bu bence. Seviyeli olan herkesin yaş ayrımı yapmadan sitemize gelmesini isteriz. Ortamımız gerçekten bir aile gibi olduğu için uygunsuz laflar kesinlikle görmek istemiyoruz. Sürekli oda yöneticileri tarafından sohbet konuşmaları izleniyor böylelikle uygunsuz davranışta bulunan kişiler anında odadan atılıyor.
Antalya Sohbet odamızda ve diğer sohbet odalarında dikkat edilmesi gereken önemli kurallar küfür, argo sözler olmamalı ve tabiki telefon, facebook bilgisi, msn adresi istemek yada vermek konusunda kimse ısrarcı olmamalı. Belirttiğimiz gibi burası küçük büyük herkesin bir arada bulunduğu eğlence amaçlı chat sohbet sitesidir. Eğer sizlerde bu görüşlerimizin doğru olduğunu düşünüyorsanız sizleri de chat odamız da görmekten mutluluk duyarız.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz