Önceki Yazı
Sonraki Yazı
ücretsiz erzurum sohbet chat

Sanal chat ve sohbet diyince insanın aklına binbir türlü igrenclikler geliyor , oysa bunun aksini düşünen oluncada onada kötü gözle bakılıyor yani bir suc işleniyor gibi muamele ediliyor o sebepten insan düşüncesini bile söyleyemiyor.  Chat ortamlarında çogu zaman güzel dostluklar bile edilebiliyor şunu söylemem gerekiyorki geçen gün benim için heryere gelcek dostlarımın oldugunada şahit oldum gerçekten de var sanalı gerçek hayata cevirmekte bizlerin elindedir.Peki Chat sadece dostluktan mı ibaret ? elbette hayır mesela ben hayatımda gerçek aşkı sandıgım gerçek yaşantımda olan aşkın sahte olduguna sanalda gerçege kavuşunca anladım evet belki bir çogunuz için sacma bile gelebilir ama ben bunu yaşadım.  Kendimce yaşca büyük insanların benimle sohbet edebilmesi ve benim onlarla gerçek yaşamda buluşmam ve benimle gerçek bir olgun gibi görüştüklerinde kendimede özgüven verdigi olmuştu ki bazen yaşın bile önemi kalmıyor. Insanların Küfür etmesi kendini belli eder sonuç olarak herkes aynı degildir ön yargılı olmadan herkesi kendim gibi gördüm bundan dolayı pişman oldugum elbette oldu ama çogu zaman bir insana iyilik yapınca karşılıgını bir şekilde alıyorsun.
Chatte ne gibi iyilik olacak ki ? Şöyle acıklıyayım , insanlar sacma sapan küfürler ediyor ki bu durumda yetkililer onu atıyor ama o kişi öyle bitecegini sanıyor yarın gbir gün aynısı ona yapılıyor , veya küfür edenin özeline gidip bunun yanlış oldugunu güzel bir uslübde anlatim onu ikna etmek hem iyilik hemde güzel bir dostlugun başlangıcıda olmuştur.
Hepimiz sonuç olarak insanız ve karşımızda olanlarda insandır insanlara ön yargılı olmamak lazım , bazen kaba anlara denk gelinir ama karşıdan bakınca herkes o insanın kötü oldugunu sanar oysa o kişinin sorunlarına ortak olsak ne kaybederiz ? hiçbirşey aksine bir insan kazanırız
Hayatta en büyük servet bir insan kazanmaktır , kaybetmek zaten kolay kaybetmek o kadar kolay ki hergün bir sevdigimiz ölüyor yada her yıl yada her an yada bir saniye sonra biz ölebiliriz .
Sohbet denilince aklımıza igrenclikler gelmemesi için ön yargılı olunmaması için bana göre herkesin 1 günlükte olsa sohbet’e giriş yapması gerekiyor.

Yazı hakkında görüşleriniz