Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bizimmekan

 

Merhaba Arkadaşlar bu sıralarda oldukça popüler olan bizimmekan sohbet odaları hakkında sizlere bir kaç bilgilendirme yapmak istedim..

Bizimmekan adı altında oluşturulan sohbet platformu oldukça kullanıcıya sahipttir yıllardır yerini koruyan bu platform köklü bir geçmişi vardır öncelerde irc girişi olmayıp sadece web üzerinde çalışan bir sistemdi sadece yöneticilerin irc den sohbet e bağlanmaları sağlanmış ve herhangi bir saldırı türü zarar verici etkinlikler yapılamıyordu soyle net bizimmekan sunucusunu kendi bünyesine kattıktan sonra sohbet odaları adı altında çığır açtı denilebilinir irc ve web girişlerini aktif ederek kullanıcılarına güzel bir hizmet sağlayan platform yöneticileri hemen hemen 24 saat iş başındalar dı.

bu tür sohbet ortamlarının hiç tükenmemesi bizi mutlu ediyor bizimmekan chat platformunda saygı değer kişiler oldukça fazladır her kesimin elit insanları vardır irc sunucularının nereden baksanız en elit kişileri de nereden baksanız burada yer alıyor gerek karakterleri gerek saygıları muazzam bir oluşum olmuş durumda.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz