Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim 21 şubat

Heyecanla beklenen Show Tv’nin vazgeçilmez yarışma programı Bu Tarz Benim eleme gecesinde bu akşam yapılacak oylama sonrası jüriden en düşük puanı alan isim açıklanacak. Bu Tarz Benimde bu hafta kim elenecek? meraklılarını ekrana kilitleyecek yarışma programında bomba sahneleriyle yine nefes kesecek…

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği cemil ipekçi’nin jüri üyeliği yaptığı Show TV’deki Bu Tarz Benim Yarışma programı bu akşam yepyeni bir bölümle ekrana gelecek. Eleme gecesinde sürpriz konuklarla Bu Tarz Benim programı izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Haftasonu eleme gecesinin daimi konuğu olan Bülent Ersoy da ratingleri zirveye taşıyacak açıklamalarda bulunucak.

Bu hafta Show TV eleme gecesinde Bülent Ersoy yine jüri koltuğunda oturacak. Eleme gecesinin jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak. Show TV’deki Bu tarz Benimm eleme gecesi canlı yayını saat 20.00’da başlayacak.

Ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 11 kadın ve 11 erkek yarışmacısı ile hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamı canlı yayınla Show TV ekranlarında olacak.

İSMAİL YK VE METİN ŞENTÜRK BU TARZ BENİM SAHNESİNDE !

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; İsmail Yk ve Metin Şentürk muhteşem performanslarıyla izleyicileri coşturmaya geliyorlar. Birbirinden eğlenceli şarkıların yer alacağı program, izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşatacak.

BU HAFTANIN KONSEPTİ “UNUTULMAZ AŞKLAR”

“Unutulmaz aşklar” konseptiyle, her çiftin unutulmaz bir aşk hikayesini canlandıracağı Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar.

Birbirinden ilginç gösteriler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, en düşük puanı alarak Bu Tarz Benim’e kim veda edecek ?

Unutulmayacak performansların yaşanacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”, 21 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 canlı yayınla Show TV’de!

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz