Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim

Show Tv Eleme heyecanına az bir zaman kala – 27 Şubat Cuma Bu Tarz Benim Show Tv ekranlarında olacak. Bu Tarz Benim son bölüm’de neler yaşanacak merakla beklerken yarışmacılar arasında yaşanan tartışma son hali ile Bu Tarz Benim’de? Bu Tarz Benim bayan ve erkek yarışmacıları ile Show Tv’de izle.

Eşleri ile Podyumda yürüyen yarışmacılar bu gün nasıl bir kıyafet seçeneği ile ekrana gelecek? Cadimus Haber Bu Tarz Benim yeni bölüm’de bu gün neler yaşanacak? Canlı yayında oldukça ilginç sahnelere tanık olduğumuz Bu Tarz Benim’de bu gün neler olacak?

Bu Tarz Benim yeni sezon’da yeni yarışmacıları ve yeni juri üyeleri ile Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hafta içi her gün devam ediyor. Büyük Ses getiren yarışma Bu Tarz Benim’in Juri üyeliğinde; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi Manken Chloe Loughnan, Bu Tarz Benim’de 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışan 13 yarışmacı ve proğram’ın sunuculuğunu üstlenen Ebru Akel, Show Tv’de. Türkiye’nin en tarz kadınını bulmak için ekranda kıyasıya rekabet eden Bu Tarz Benim Yeni Sezon Show Tv’de.

PROĞRAM: Bu Tarz Benim

SUNUCU: EBRU AKEL

JURİ ÜYELERİ: Cemil İpekçi, Sibel Arna, Chloe Loughnan, Umut Eker

YAYIN KANALI: SHOW TV

YAYIN SAATİ: 20:00

YAYIN GÜNÜ: HAFTA İÇİ HER GÜN

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz