Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim

Bu Tarz Benim erkekleri arasındaki Barış çapkın çıktı. Bu Tarz Benim kızlarına mavi boncuk dağıtan Barış , Nazlı ile kapışınca canlı yayında ağladı.

Show Tv’nin canlı olarak ekrana gelen moda programı Bu Tarz Benim’de Barış ve Nazlı’nın tartışmasına dayanamayan Bülent Ersoy ağladı.

Bu Tarz Benim’de kadın yarışmacılar tarafından ‘herkese boncuk dağıtmakla’suçlanan Barış, canlı yayında yaşanan tartışma sonucu gözyaşlarına hakim olamadı.

Bülent Ersoy gözyaşlarına boğuldu

Barış’ın ağladığını gören Nazlı da gözyaşlarını tutamayınca ekran başından programı takip eden Bülent Ersoy da duygusal anlar yaşadı. Stüdyoya telefonla bağlanarak duygularını ekip ile paylaşan Bülent Erosy’un notunu ise izleyicilere Ebru Akel iletti.

”Sayın Bülent Ersoy aramış. Kendisi de telefonun diğer ucunda. Çok üzülmüş size. Şu an hüngür hüngür ağlıyormuş. Hiç birşey için üzülmesinler, hiçbir zaman gerçekler saklı kalmaz.’ demiş. Siz de ağlamayın lütfen. Burada herşey yaşanıyor ve bir şekilde de açığa çıkıyor zaten.’ diyen Akel, üzülmemesi için Diva’ya seslenmeyi de ihmal etmedi.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz