Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim

Bu Tarz Benim final gecesi ile veda ediyor!

Show Tv’nin sevilen programı Bu Tarz Benim’de bu akşam final var. Canlı yayınlanacak olan Final gecesinde neler yaşanacak merak konusu. Eleme heyecanı devam ediyor. Bu Tarz Benim ses getiren jürisi ve kıyasıya rekabet eden yarışmacıları ile bu akşam ekrana veda ediyor.

Bu Tarz Benim Yarışması 28 Şubat Cumartesi akşamı final bölümüyle son defa ekranda olacak. Bu Tarz Benim bu akşam bitiyor..
Show TV’de iki hafta önce yeni formatıyla yayınlanmaya başlayan Bu Tarz Benim bitiyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ile Show TV’yi mahkemelik eden Bu Tarz Benim reytinglere yenildi. Show TV izleyicileri şaşırtan bir kararla reytingleri düşen yarışma bu akşam son defa ekrana getirecek. Normalde en az iki ay daha devam etmesi gereken yarışma 28 Şubat Cumartesi akşamı canlı olarak yayınlanacak final bölümüyle ekrana veda edecek.
Ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 11 kadın ve 11 erkek yarışmacısı ile hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamı canlı yayınla Show TV ekranlarında olacak.
Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı cemil ipekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Programın muhteşem Eleme Gecelerinde ise, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da jüri koltuğunda oturuyor.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz