Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim

Bu Tarz Benim‘den kötü haber diye haber yapmanın bir mantığı yok bence çok güzel oldu kapatılması yada nazik bir dil ile finalinin getirilmesi.

halk dilinde kendi düşüncelerimiz ve yapılan Sohbet ve muhabbetler.

show tv den işte benim stilim olarak ayrılar asıl bu tarz benim yarışmasından sonra show tv nin böyle bir şeyi direk devam ettirmeden kapatması gerekirken farklı bir arayış içerisine girdi.

zaten yarışmacılarının yüzüne reytinglerini kaybeden yarışma oraya oturan 3-5 tane cahil sonradan görme kızların ekranlar karşısında onca insan karşısında birbirlerine olumsuz tepkileri anlamsız tartışmaları ve bir halt yediklerini sanarak çen çen bir birlerine cevap vermeleri zaten belli başlı izleyici kitlesini geriye çekti durum böyle olunca bu tarz benim yarışmasının sonu zaten geldi. özellikle bu tarz benim yarışması son 3 hafta boş yere masraf harcanarak boş yere ekranlara çıkarıldı

Show Tv’nin fenomen programı Bu Tarz Benim cumartesi akşamı büyük final ile ekrana veda ediyor.

Ebru Akel’in sunuculuğunu yaptığı Bu Tarz Benim yarışması cumartesi günü büyük final ile ekrana veda ediyor. Orijinal kadrosunun ‘İşte Benim Stilim’ ile Tv8’e geçmesinden sonra yepyeni bir kadro ile programı devam ettirmek isteyen Show Tv ne yazık ki istediği reytingleri alamadığı için programı yayından kaldırıyor.

‘Bu Tarz Benim’in eleme gecesinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar.En tarz kadın olmak için; birbirinden iddialı 13 yarışmacı bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya mücadele verecek.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz