Önceki Yazı
Sonraki Yazı
bu tarz benim

Geçtiğimiz günlerde, Show TV’de ekrana gelen “Bu Tarz Benim” adlı moda yarışmasında yarışan Aygün Aydın, erkek arkadaşından evlenme teklifi almış ve stüdyoda duygusal anlar yaşanmıştı. Sonrasında ise Orkun’un, Aygün’ü yarışmadaki partnerinden kıskanması yüzünden araları bozulan sevgililer, olan biteni yine canlı yayında anlattı.

Stüdyoya telefonla bağlanan Orkun, Aygün’ü kıskandığını ve O’nun haketmediği bir tepki verdiği kabul ederek özür diledi. Ayrıldıklarını programdan öğrendiğini söyleyen ve Aygün’e karşı asla bir güven problemi duymadığını belirten Orkun’a, Aygün’ün cevabı çok sert oldu. Küçük bir olay yüzünden böyle büyük bir tepkiyle karşılaşmayı beklemediğini ve Orkun’un bencilce davrandığını söyleyen Aygün erkek arkadaşını asla affetmeyeceğini söyledi. Aygün bir ara Ebru Akel’in araya girme isteğini “Bir dakika” diye kesti. Bu duruma sinirlendiği belli olan Ebru Akel’in yüzü düştü. Geçtiğimiz hafta Aygün Aydın’ın erkek arkadaşı sürpriz yaparak yayında evlenme teklifi etmişti.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz