Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Bursa Sohbet sitesi yuzuk.net adresi sohbet kanalarında Bursa içinde konuşma kanalı ayırmak istiyor. Bursalı chat yapmayı seven bay ve bayanlar için bölgesel sohbet odası oluşturuluyor. Chat sitemize geldiğinizde sadece Bursa’dan konuşmaya katılanların bulunduğu odalara girerek size yakın olan insalar ile arkadaşlıklar kurabilir, sohbet edebilirsiniz. Bursa çevresinde ilçelerinde oturan insanlar ile tanışarak sosyelleşin.
Chat sitemize sadece bilgisayarlarınızdan değil ayrıca mobil cihazlarınızdan da iletişim sağlayabilirsiniz. Elinizin altında her an sohbet edebileceğiniz arkadaşlarınız mevcut. Sitenin kullnımı çok kolaydır, chat odalarından birine girdiğiniz anda sohbet eden insanları göreceksiniz zaten. Sizlerden tek isteğimiz sevgi ve saygı çerçevesinde sohbetler edilmesidir. Bay, bayan, büyük, küçük herkesin bir arada buluştuğu bu platformda kimse kimseye saygısızlık etmemeli. Telefon numarası, facebook adresi, msn adresi gibi bilgileri vermek yada birinden istemek konusunda da ısrarcı olmamalısınız. Chat odamıza bağlandığınız da insanların sizi daha iyi tanımaları için nick belirleyebilirsiniz, kendinizi ifade eden yabancı bir nick yada isminiz gibi nicknameler olabilir bu tercih tamamen size kalmıştır.
Büyük şehir olan Bursa’dan chat odalarımıza katılımcı sayısı bir hayli fazladır, Bursa sohbet dışında diğer odalardaki sohbetlere de katılabilirsiniz. Eğlenmenin, iyi vakit geçirmenin yeni insanlarla tanışmanın en kolay ve ücretsiz yolu yuzuk.net. Sohbet kanallarımızda ne kadar saygılı davranırsanız belki ilerleyen zamanlarda yetkili konumuna gelebilir ve düzenin bozulduğunu gördüğünüz de geneli veya kişiyi rahatsız edenleri buradan uzaklaştırabilirsiniz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz