Önceki Yazı
Sonraki Yazı
sinan akçıl

“Biri Bana Gelsin” adlı şarkısına çektiği ayı ve pandalı klibi tıklanma rekoru kıran Sinan Akçıl, Best Of Aşk albümünü tanıtım konserini 212 AVM’de verdi.

Habere göre Akçıl, sevgilisi Ebru Şallı’nın da izlediği konserde klibiyle ilgili espri yaptı ve “Çünkü Ebru’yu ayı gibi seviyorum” dedi.

Mersin’de yakılarak katledilen Özgecan Aslan’ı da sahneden anan Akçıl, “Biliyorum o artık bir melek oldu. Allah onu cennetine aldı. Son klibimde ‘ayı’oldu. Bana ‘Neden ayı oldun?’ diye sordular. Böyle insan olacağıma öyle ayı olurum daha iyi” sözleriyle dakikalarca alkışlandı.

Okyanus şarkısıyla evlenme teklifi

Gazeteci Şahin Kayalı, konserde sevgilisi Damla’ya Sinan Akçıl’ın Okyanus şarkısı eşliğinde evlilik teklif etti. Sahnede “Evet” yanıtını alan Kayalı, kız arkadaşıyla uzun süre birbirlerine sarıldı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz