Önceki Yazı
Sonraki Yazı
makale

Dilin tarihsel süreçlerde gelişimi ile birlikte insanların iletişim konusunda birçok yöntem denediği bilinmektedir. Bu yöntemlerin sonuncusu ise yeni dönem sohbet siteleridir.

Bu sitelerde insanlar birbirlerini görmeden konuşarak anlaşma yoluna gitmektedir. Öncelikle sanal olan bu sohbetler ilerleyen süreçlerde tamamen gerçeğe dönüşebilmektedir. Özellikle üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bu sohbet siteleri günümüzde birçok meslek gruplarına hitap etmektedir.
Sohbet anlamında insanların kendilerini çekingen hissetmeleri, bulundukları şehirdeki insanlar ile sanal ortamda sohbet etmelerini sağlamıştır. Sohbet edilen bu kişiler her anlamda sizlere yardımcı olmak için hazırdırlar. Örneğin Ankara ilinde yaşıyorsanız, Ankara sohbet sitelerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bunun nedeni ise bu insanlar ile yüz yüze bir buluşma olanağımızın olabilmesidir.
Belirli konu başlıkları altından edinilen sohbetlerde, iller hakkında bilgiler de yer almaktadır. Gidilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biri olan İstanbul ise bu anlamda oldukça geniş bir ağa sahiptir. İstanbul sohbet olanakları hakkında verilen bilgiler her anlamda kişileri birbirine bağlayacaktır. Güzel sohbetin her zaman ilgi çekeceğini de söylemek gerekir.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz