Önceki Yazı
Sonraki Yazı
page_cinayeti-duyduk-ama-kari-koca-kavgasi-sanip-karismadik_728420182

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımız da malesef kötü bir durumu sizlerin önüne eleştirisine getiriyorum. Malesef öyle bir günlere kaldık ki, Sırf Sosyal Medya erişiminin kısıtlanmaması için kocasını bıçaklayan bir kadının çirkinliği ile karşılaştığımız bir gündeyiz.
İstanbul’da ikamet eden ve Bir özel şirkette çalışan Ayşe E. adında bir bayanın, sosyal medya liderlerinden facebook’a girmesi üzerine kocası Dursun Ölmez’in tarafından 3 kez ikaz edilerek, facebook’a girmemesini söylediği için Ayşe E. bıçağa sarılarak kocasını bıçakladı.
Olay yaklaşık 3 yıl önce gerçekleştiği ve alınan bilgilere göre Özel bir şirkette çalışan Ayşe E’nin sürekli durmadan Facebook’da vakit geçirmesi kocası Dursun Ölmez tarafından rahatsız edici bir durumdu. Facebook’a girmemesini söylediği için de, çift arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Ayşe E. eline geçirdiği bıçakla kocasını karnından ve omuzundan yaraladı.
Kadının ifadesine göre EŞİNİN çok kıskanç olduğunu, internette başkaları için saçlarını süslediğini öngeren ve elimdede bıçak vardı meyve yiyordum başımı duvara vurunca dayanamadım bıçağı sapladım şeklinde konuştu. Olayın ardından yaklaşık 6 ay birlikte yaşadık ve sonra ayrıldık dedi. Kadın için kasten yaralama’dan 3 yıla kadar hapis istendi.
Dursun Ölmez ise Eşim evde sürekli Facebook’a giriyordu. Bilgisayarı kapatmasını ikaz ettim. Olumsuz bir dille cevap verdi. Üzerine tekrar ikaz etmemden dolayı beni bıçakladı. Malesef üzgünüm ve şikayetçi değilim dedi.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz