Önceki Yazı
Sonraki Yazı
erdogan-tek-tek-karsiladi-aile-fotografi-cekildi--6284627

Recep Tayyip Erdoğan, tek tek karşıladı, aile fotoğrafı çekildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan G20 Zirvesi törenleri çerçevesinde zirveye katılanları tek tek karşıladı.
Devlet liderleri sonrasında hatıra fotoğrafı çektirdi.
Fotoğrafta ABD Başkanı Barack Obama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın solunda yer alırken, Japon Başbakanı Shinzo Abe sağında yer aldı. Fotoğraf çekiminin ardından liderler çalışma oturumu için salona geçti.

Türkiye’deki G20’de yere ülkelerin bayrakları konulmadı. Ülkelerin ismi yazıldı. Uluslararası zirvelerde ve toplantılarda aile fotoğrafı çekimi sırasında ülkelerin küçük bayrakları duracakları yerin tabanına konur, Erdoğan ise her seferinde Türk bayrağını yerden alır ve cebine koyardı.

Türkiye’nin dönem başkanlığında gerçekleştirilecek zirvede dünyanın en gelişmiş ekonomilerine sahip G20 ülkeleriyle Azerbaycan, İspanya, Malezya, Senegal, Singapur ve Zimbabve yer alıyor. İki gün sürecek zirveye, 2 bin 469 basın mensubunun yanı sıra 10 binden fazla konuk katılıyor.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz