Önceki Yazı
Sonraki Yazı
resimyok

Hızlı İnternet Sayesinde Muhabbetiniz Yarım Kalmaz

Sohbet ederken biriyle göz teması kurmak sizin için ne kadar önemli? Oldukça önemli olmalı çünkü bu bir iletişim şeklidir ve unutmayın insanla vücut diller ile birçok şeyi anlatırlar. Son yıllarda internet ağının hemen her noktaya ulaşması özellikle de son günlerin en çok konuşulan konularından olan 4.5G hızında internet ile beklemeden bağlanabilir hatta görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Çevrenize baktığınızda milyonlarca insanın internetin hemen her özelliğinden faydalandığını hatta en çok da görüntülü sohbet uygulamasını tercih ettiğini görebilirsiniz. Neden mi? Bir kere her şeyden önce bu çok keyifli bir uygulama. Yani internet üzerinden bağlantılı kurup sohbet ettiğiniz birini aynı zamanda görebiliyor olmanız teknolojinin ne denli ilerlediğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Sonuçta karşınızdaki özlediğiniz ve uzun zamandır görmediğiniz biri de olabilir. Teknolojinin ve internetin size sunduğu bu avantaj sayesinde ten teması olmasa da özleminizi giderebilirsiniz.

Görüntülü sohbette faydalanabilmeniz için sadece sizin kameranı ve internetiniz olması yetmez. Aynı şekilde sohbete davet ettiğiniz kişinin de internet bağlantısı ve elbette ki kamerası olması şarttır. Ancak bu sayede birbirinizi görerek konuşabilirsiniz. Sadece sohbet değil oyun oynamak ya da keyifli vakit geçirmek için yaptığınız her ne varsa internet üzerinden bunları kolaylıkla ve istediğiniz şekilde yapabilmeniz için kesintisiz bir internete ihtiyacınız vardır. Tam sohbetin en koyu yerinde ya da oyunun en heyecanlı yerinde internetinizin kopmasını istemezsiniz öyle değil mi?

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz