Önceki Yazı
Sonraki Yazı
iphone 7

Telefon devi Apple’ın dünyaca ünlü telefon serisinin yeni üyesi olan iPhone 7 için yeni bilgiler geldi.

Milyonları peşinden sürükleyen ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşan cihazın yeni modeliyle ilgili bilgiler Jeff Pu’nun raporundan geldi.

Teknoloji ve telefon devi Apple’ın başarılı cihazı ile ilgili Jeff Pu’nun raporuna göre sıradaki iPhone 6s ya da iPhone 7 olarak karşımıza çıkacak olan cihazın teknik özelliklerinin yanında kamera konusunda değişiklik yaşamayacak.

Yine kullanıcılarına 8MP’lik bir kamera sunacak olan şirketin sonraki modelini görmemize yaklaşık yedi aylık bir süreç varken, Jeff Pu’nun iPhone hakkında yayınladığı raporu çok sayıda kişi tarafından desteklendi. Jeff Pu, kamera konusunda iPhone’da bir sürpriz görmeyeceğimizi dile getirirken, aynı zamanda yeni nesil iPhone’larda 6 Plus ile karşımıza gelen boyut değişikliğini görmeyeceğimiz belirtiliyor.

Apple’ın lens tedarikçisinin diğer firmalar ile çalışmalarından da bahseden Jeff Pu, kamera konusunda MP’lik bir gelişme olmasa da, yeni iPhone’lara kamera özellikleri konusunda yeni yetenekler kazandırılacağı ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz