Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

İşte Benim Stilim‘de bu hafta kim elenecek?

Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim’de heyecan dorukta. Bu akşam eleme gecesi ile ekrana gelecek olan İşte Benim Stilim’de bir yarışmacı veda edecek. Kıyasıya rekabetin yaşandığı İşte Benim Stilim eleme gecesi jürisi Burcu Esmersoy olacak. Ayrıntılar haberimizde..

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Hip Hop Jazz” dansıyla geceye renk katacak.
İşte Benim Stilim’in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Burcu Esmersoy…
Programda ayrıca; ismail yk performansları ile katılacak. Burcu Esmersoy, programa yorumları ile renk katarken, İsmail YK ise seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 9 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “Dans”. Dans kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak.
Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.
“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 13 Mart  Cuma akşamı saat 21.45’de TV8 ekranlarında.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz