Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

Yine Aksiyon Yine Gerilim İşte Benim Stilim’de Bu Gün Ortamın Baya Gerildiğini Göreceğiz 20 Şubat 2015 Tarihinde Yayınlanacak Olan işte Benim Stilim Baya Ses Getireceği Gözükuyor.işte Benim Stilim 20 Şubat’ta Yayınlandıktan Hemen Sonra Web Sitemizde Reklamsız tek Parça Olarak izleyebilirsiniz….

İşte Benim Stilim 20 şubat 2015 Tv8 izle, İşte Benim Sitilim 20 şubat Tv8 izle, İşte Benim Stilim izle, İşte Benim Stilim son bölüm izle, İşte Benim Stilim yeni bölüm izle,İşte Benim Stilim 20 Şubat izle

 Bu Tarz Benim de Aslında Neler Oluyor,

TV8’de yeni bir program başlıyor. Bu Tarz Benim yarışmasının kamera arkasında olan bitenin konuşulduğu, programda ekrana gelmeyenlerin konu edileceği yeni program “Aslında Neler Oldu” hafta içi hergün saat 12:30’dan itibaren ekrana gelecek.

TV8’de yayınlanacak olan yeni program Aslında Neler Oldu’nun sunuculuğunu yine Öykü Serter yapacak.

Bu Tarz Benim’in nabzının tutulacağı programda yarışmacılarla ilgili tüyolar ve kulis habrleri de izleyici ile paylaşılacak.

Aslında Neler Oldu, Bu Tarz Benim Stüdyosundan izleyiciyle buluşacak. İlk bölüm 20 Şubat Cuma(bugün) başlayacak..Aslında Neler Oldu’nun sabit yorumcuları ise İlk sezon yarışmacılarından Ayşegül Doğan, Tuğçe Ergişi, Özlem Özden, Ayşenur Balcı ve geçen hafta yarışmadan elenen Gökçe olacak.
Nazlı Hamarat, Kemal Doğulu’dan fena fırça yedi.İşte Benim Stilim’in yarışmacılarının en dikkat çeken isimlerinden olan yarışmacı, 20 Şubat Salı günü Zeynep Öztürk’ün Ardahanlı olduğunu söylemesi üzerine Kemal Doğulu’nun ağır sözlerine ve eleştirileri oklarına uğradı. Peki olayların adamı Nazlı Hamarat kimdir?

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz