Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim
İşte benim stilim bombalar sayfasında elenecek yarışmacıların anons edilmesi ve bunlarında birebir doğru çıkması, İşte Benim Stil yarışmasında elenecek isimlerin günler öncesinden belli olduğu iddialarına neden oldu. Instagram’da yer alan İşte Benim Stilim bombalar sayfası Almila Kuruoğlu’nun eleneceğini gündeme getirdikten hemen sonra şimdide 21 Şubat 2015 eleme gecesinde Gülay Hançer’in yarışmaya veda edeceğini iddia etti. TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’de bomba iddialar. İşte Benim Stilim 21 Şubat Cumartesi eleme gecesinde Gülay Hançer mi elenecek.
İşte Benim Stil yarışmasında elenecek her hafta Cumartesi günleri elenecek yarışmacıların belli olduğu iddia edildi. İnstagram’da bulunan İşte Benim Stilim 21 Şubat izle Bombalar sayfasında her hafta elenecek yarışmacılar anons ediliyor. İnstagaram’da yer alan İşte Benim Stilim Bombalar safyasında yarışmacı Almila Kuruoğlu’nun eleneceği 6 Şubat 2015 günü duyuruldu. Yapılan duyuru ise gerçek çıkarak Almila Kuruoğlu, 14 Şubat Cumartesi eleme gecesinde elendi. Sayfa daha öncede 21 Şubat eleme gecesinde Gökçe Markal’ın eleneceğini yine günler öncesinden duyurmuştu.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz