Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

İşte Benim Stilim eleme gecesinde Hadise sürprizi!

TV8’in en çekişmeli yarışması İşte Benim Stilim‘de eleme gecesi için nefesler tutuldu. Her hafta Cumartesi akşamı heyecanli eleme gecesi ile ekrana gelen İşte Benim Stilim’in bu haftaki konuk jürisi Hadise. İşte Benim Stilim’de kim elenecek? merak konusu. İşte ayrıntılar..

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Tango” dansıyla geceye renk katacak.
İşte Benim Stilim’in bu hafta sonu yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi şarkıları dillerden düşmeyen müzik dünyasının güçlü ismi “Hadise”.
Hadise, programda seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak ve geceye damgasını vuracak.
9 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “Maskeli Balo”. Maskeli Balo kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak.
Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.
“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 21 Şubat Cumartesi akşamı saat 22.00’de TV8 ekranlarında.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz