Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

İşte Benim Stilim 24 Şubat Özeti:

kim elendi sorusu yanıtı bulundu. İşte Benim Stilim ‘de geçen hafta Almila Kuroğlu elenirken bu hafta da en düşük oyu alan Gülay Hançer elendi. Bu hafta İşte Benim Stilim eleme gecesinde 2 isim taç giydiği için elenmedi.İşte Benim Stilim 24 Şubat izle,’in konuk jüri üyesi şarkıları dillerden düşmeyen müzik dünyasının güçlü ismi “Hadise”idi. Ünlü şarkıcı programda seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatarak geceye damgasını vurdu.
9 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yaptılar. Gecenin konsepti ise “Maskeli Balo”. Maskeli Balo kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarıştılar, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşandı.İşte Benim Stilim izle 24 Şubat 2015,Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak. “İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 21 Şubat Cumartesi akşamı saat 22.00’de TV8 ekranlarında yayınlandı.

TV8 canlı yayınıyla 21 Şubat cumartesi akşamı ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasında konuk jüri üyesi Hadise oldu. Maskeli balo konseptiyle İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıkacak olan kızlar eleme gecesinde kıyasıya bir yarıştılar…

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz