Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

İşte Benim Sitilim yeni Bölüm ile bugün 26 Şubat Perşembe 2015 Tv8 Ekranlarında İzlenecek. Seyirciyi hafta içi her gün Tv8 ekranına kilitleyen ekranların en iddialı, en tarz yarışması İşte Benim Sitilim, son Bölüm Özeti ve tüm detayları Haberimizde. Cadimus Haber İşte Benim Sitilim donmadan Hd kalitesinde izleyebileceğin link haberimizin devamında bulabilirsiniz. İşte Benim Sitilim bu gün yeni Bölümde neler olacak? ve yeni bölümde hangi sürpriz gelişmeler yaşanacak? Tv8 canlı izle.

İşte Benim Stilim SON bölüm Tek parç izle İşte Benim Stilim Tv8 ful

Türkiye’nin En Tarz Kadını Tv8 ekranlarında aranıyor! Juri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu ile izlediğimiz proğram’da Öykü Serter’in muhteşem sunumu ile izlediğimiz “Nerede nasıl giyinilir? En iyi ben bilirim” iddiasında bulunan yeni sezon yarışmacıları ile İşte Benim Stilim Tv8 ekranlarında. Hafta içi her gün yayınlanan ve hafta sonu bir yarışmacıya veda edilen İşte Benim Stilim Tv8’de…

“Nerede nasıl giyinilir? En iyi ben bilirim” iddiasında bulunan yepyeni 14 yarışmacı Türkiye’nin En Tarz Kadını unvanını elde etmek için kıyasıya yarışacak.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz