Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

Ekranların sevilen moda ve stil yarışması ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart akşamı eleme heyecanı yaşandı. TV8’de ekranlara gelen yarışmaya bu hafta veda eden isim ise sürpriz bir yarışmacı oldu. Konuk jüri üyesi olarak Burcu Esmersoy’un yer aldığı yarışmada işte elenen isim…

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart Cuma akşamı yine bir eleme gecesi yaşandı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı eleme gecesinin konuk jüri üyesi Burcu Esmersoy olurken, İsmail YK da programa şarkılarıyla renk kattı. Her hafta farklı bir konseptin yer aldığı yarışmanın bu haftaki konsepti ‘dans’ oldu.

‘Dans’ konseptli yarışmada en yüksek puani İlbilge aldı. İşte Benim Stilim’in en büyük sürprizi ise programın ilk sezon yarışmacılarından olan Nur Bozar’ın nişanlısı ile birlikte düğün davetiyesi getirmesiydi. Eleme gecesinde taçlarıyla korunan yarışmacılar, Gülay Hançer ve Nihal Candan olurken jüriden en düşük puanı alan isim Maria Surina oldu.

İŞTE BENİM STİLİM’DE KİM ELENDİ?

Jüriden en düşük puanı alan Maria Surina olurken, yarışmacılar Çiğdem Çelik’in ismini önerdiler. İki isim arasında yaşanan oylamada elenen isim Maria Surina oldu. Maria Surina’nın yarışmaya veda etmesine neden olan oylama ise şu şekilde gerçekleşti:

Burcu Esmersoy: Maria
Nur Yerlitaş: Çiğdem
Kemal Doğulu: Maria
Uğurkan Erez: Çiğdem

Oylamada son söz İvana Sert’e düştü. İvana Sert de Maria’nın ismini verdi ve böylece İşte Benim Stilim’e veda eden yarışmacı Maria Surina oldu.

MARİA SURİNA KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Maria Surina, Türkmenistanlı. Dedesi Türkmen olan yarışmacının anneannesi Polanyalıdır. Avukat olmayı isteyen Maria, halen Ankara’da Hukuk eğitimine devam ediyor. Giyim alışverişini internet üzerinden yapmayı seven yarışmacının en büyük pişmanlığı okuluna arama vermek olmuş. Güzelliği ile Nur Yerlitaş tarafından övülen yarışmacı, jüri üyesi İvana Sert’e benzetiliyordu.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz