Önceki Yazı
Sonraki Yazı
eleme gecesi

Geçen hafta elenen Gökçe Markal’ın ardından Bu Stil Benim Eleme Gecesi’nde kim elenecek? Hafta içi büyük tartışmaların yaşandığı Bu Stil Benim Eleme Gecesi sürpriz konuklarla bu akşam gece ekranlara gelecek. Bu Tarz benim olan ismi İşte Benim Stilim olarak değişen yarışmada kimin eleneceği merak konusu. Üç isim Cuma günü taç aldıkları için koruma altına alındılar ve eleme gecesinde elenemeyecekler.

İşte Benim Stilim’de haftaiçi oldukça fazla tartışma yaşandı. Zaman zaman jüri üyeleri de sinirlerine hakim olamadılar ve tartışmaların ortasında kaldılar. Zeynep Öztürk , Gülay Hançer ve Melisa Şahin taç giydikleri için elenme korkusu yaşamayacak. İşte Benim Stilim Eleme Gecesi konuk jüri üyesi Ersin Korkut.  İşte Benim Stilim gala gecesinde Ayshe, Cem Belevi, Simge ve Yankı Alper şarkıları ile renk katacak.

Özden Cerrahoğlu- Melisa Şahin Tartışması 
Hafta başından bu yana oldukça sinirli olduğu gözlenen Özden Cerrahoğlu, cuma günü de Melisa Şahin’le tartıştı. Melisa Şahin’i adeta çileden çıkaran Özden, Melisa’yı ağlattı ve stüdyoyu terketti. Melisa Şahin yaşanan bu olayların ardından taç alınca şaşkına döndü.
Özden Cerrahoğlu’nun şımarıklık ve ukalalık boyutundaki tavırlarına çok sinirlenen Nur yerlitaş sonunda patladı.Özdeni fena azarladı. Bunun üzerine Özden Cerrahoğlu ağladı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz