Önceki Yazı
Sonraki Yazı
işte benim stilim

Elenen sürpriz bir ismin yarışmaya tekrar dahil olacağı 9 Mart Pazartesi günü beklenen o sürpriz isim Gülay oldu.
GELİR GELMEZ ELEŞTİRİLDİ
Yarışmaya tekrar dönen Gülay, adımını atar atmaz olaylarla geldi. Büyük eleştirilere maruz kalan Gülay ilk olarak İlbilge’den eleştiri gördü. Ancak Gülay’ı tanımadan eleştiri yapan İlbilge Öykü Serter’in uyarısı ile susmak zorunda kaldı.
“TERBİYESZLİĞİN FARKINDAYIM” DİYEN İLBİLGE’YE MÜDAHALE EDİLDİ
Podyuma çıktığı an yorum yapmak isteyen İlbilge, “Programa yeni gelmiş olsam da arkada olan gerginliğin farkındayım. Programa ve buradaki kızlara edilen terbiyesizliğin de farkındayım. Karakterin de kıyafetini kapatıyor.” diyen İlbilge’ye “Bizi bir aydınlat” diyen Öykü Serter İlbilge’den tatmin edici bir cevap alamayınca şöyle konuştu:

 

“Vakıf olmadığın bir konu üzerinden eleştiri yapıyorsun. Bildiğin çerçevede cümle kurarsan ve kelimelerine dikkat edersen sevinirim. Gülay’ı tanımıyorsun. Onun için müdahale ediyorum.” diyerek İlbiilge’ye müdahale etti.

 

NAZLI BANA SÖYLESEYDİ DÖVMEYİ YAPTIRMAZDIM

 

Dövme krizi ile ilgili de konuşan Gülay, dövmeyi yaptırmadan önce Nazlı Sultan ile bu konu hakkında konuştuklarını ve Nazlı’ya dövmeyi yaptıracağını söylediğini dile getirdi ve “Nazlı eğer bana dövmeyi yaptırmadan önce deseydi ki ‘ben rahatsız oluyorum, yanlış anlıyorum’ bu dövmeyi yaptırmazdım daha önceden aralarında birşey yaşandığını bana söyleyebilirdi.” ifadelerini kullandı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz