Önceki Yazı
Sonraki Yazı
resimyok

fft5_mf773978Merhaba arkadaşlar bu konuya değinmem deki sebep nasıl erkekler eşlerini sebepsizce aldatabiliyorlar ise  kadınlarda bunu sebep olarak görür ve kendilerine zemin hazırlarlar  nitekim , ne kadın nede erkek duygularına hakim olmaz.

bir erkek için kadın ile yapacağı en ufak sohbet bile erkeği tetiklemeye yetecektir. oysaki kadınlar için bu tetikleme direk bir ihanet olarak sayılabilmektedir.

Geçtiğimiz günler içerisinde bir arkadaşımdan esinlenerek anlatıyorum bu konuyu.

Evime gelen arkadaşım ile oturup birer kahve eşliğinde sohbet etmeye başladık sohbet ilerledikçe ailevi konulara değinmeye başladık arkadaşımın eşi ile olan sorunlarını konuşmaya başladık kendisi bir çocuk annesi ve hamile olan kadın eşinin kendisini defalarca aldattığını dile getirdi sebep olarak hiç bir şey söylemediğini ve bu yüzden de kin dolu olduğunu sohbetine ilave etti. kendisi ile ilgili sırı duyduğumda şoke oldum ve onuda eşini aldattığını örgendim. üstelik hamile olduğu bebek başkasından her şeyi duymuştum ama intikamın böylesi çok ağrıma gitti. bebeğin eşine ait olmadığını ögrenmeyeceğini söyleyerek ne kadar kinli olduğunu bir kez daha belirtti.

Güzel bir sohbet in arkasından bu tür olayların gündeme gelmesi ve bir türlü aydınlığa kavuşamaması çok üzücü bir durumdur. sizce bu kadın eşine çocuğun kendisinden olmadığını söylemeli mi yoksa hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam etmeli mi ?

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz