Önceki Yazı
Sonraki Yazı
564afc0967b0a9476c6a1ee4

Derya’nın Dünyası , 2. Sayfa gibi programların yayınlandığı kanaltürk , kayyum atamasının ardından tüm programlarını sona erdirdi. 80 ‘den fazla çalışanının işine son verileceği bilinen kanal’da işler tersine döndü.
Kanal yönetimi, Türksat uydusunda yer almayan Bugün TV ve Kanaltürk TV kanallarını izlemek için takipçilerinin yeni bir uydu anteni almaları gerektiğini duyurdu. Kaldırılan kanalları izlemek isteyenler Eutelsat 10A uydusuna bağlanıp yeni frekansları girerek bu kanalları izleyebilecekler.
Bu gelişmelerin ardından kanal yönetimi tüm programlarını bitirme kararı aldı. Bugün 80 çalışanın işine son verileceği öğrenildi.

2007’den beri hafta içi her sabah izleyicisiyle buluşan ‘2. Sayfa’ ekibi haberi böyle duyurdu:

“8,5 yıldır huzurla, zevkle çalıştığımız @Kanalturk maceramız bugün sona erdi. Emek veren ve izleyen herkese teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.” notunu paylaştılar.

Sunuculuğunu Derya Baykal’ın üstlendiği ‘Derya’nın Dünyası’ dün son kez ekrana geldi. Hafta içi her gün öğle kuşağında ekrana gelen program bugünden itibaren yayınlanmayacak.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz