Önceki Yazı
Sonraki Yazı
karadayı 99

TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle ve beğeniyle takip edilen Karadayı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Karadayı 99. bölüm fragman videosu ve özeti haberimizde. Mahir yaptığı plan ile babasını kurtarmaya çalışırken karşılaştığı son sahneyle şok yaşamıştı. Babasının eli çivilendiğini gören Mahir deliye döner…

Ekranların fenomen dizisi Karadayı 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen dizide bu hafta neler olacak? Mahir yaşadığı olaylar karşısında neler yapacak? Mahir babasının intikanımı alabilecek midir? Detaylar ve yeni gelişmeleriyle haberimizden takip edebilirsiniz….

Sosyete Yusuf, Sarı Cemal’in konuşmasına engel olabilecek midir? Mahir sonunda bombayı koyan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek midir? Feride, Kandemir ve adamlarından kurtulabilecek midir?

Sarı Cemal’in adamları evdeki kişinin Mahir olduğunu düşünerek kurşun yağdırmaya başlarlar. Neye uğradığını şaşıran Feride korkuyla yatağın altına saklanır. Kurşunlardan kurtulmuş olsa da tehlike devam etmektedir. İçeri girip Mahir’in ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen Kandemir ve adamları evi aramaya başlar. Mahir zamanında eve yetişmeyi başarabilecek midir?

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz