Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kardeş payı

Kardeş Payı 26. bölüm fragmanı yayımlandı! Sezai’nin petrol planı yeni bir aşamaya geçiyor. Artık Oğuzhan’da petrol için girmişti ve ürüne ortak olmuştur.

Star TV’nin sevilen komedi dizisi Kardeş Payı önümüzdeki hafta petrol için kurulan kardeşlik ile güldürecek. 19 Şubat Perşembe akşamı yeni saati olan 20.30′da ekrana gelecek olan dizide Oğuzhan, Recai, Sezai’den oluşan petrol birliği neler yapacak merak ediliyor. Kardeşlerin dertli gönül işleri de süreceğe benziyor.

Sli ve Metin motor işin gizliden gizliye dsürdürmektedir. Oğuzhan, Recai, Sezai’nin hain planları merak edilirken Feyza ise garip ilişkisine devam ederç Hilmi’nin komik halleri izleyiciyi kırıp geçirecektir.

Kardeş Payı artık 20.30’da!

Star’da her Perşembe ekrana gelen, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan’ın başrolündeki Kardeş Payı artık 20.30’da ekrana gelecek.

Ekranların fenomen dizisi Kardeş Payı, komik mahalle olayları ve Metin, Ali, Feyyza’nın aşk hikayeleriyle her hafta büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor.
İkinci sezonuna yüksek izlenme oranıyla giriş yapan, yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği Kardeş Payı yeni saatinde de izleyenlerini çok güldürecek.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz