Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kardeş payı

26. bölümde yine metin ile ali başka işlerin peşindeydiler Hilmi cafe sini kapatan zabıta bozuntularına dersini vermeden yapamazdı tuttuğu adamlarla zabıtasların ikinci bir yüzü olan mafya kılıklarını güzel bir dayak attırarak intikamını almış oldu Sezai ali ile metin üzerindeki planlarına devam etmişti ve Recai metin ile alinin annelerini Hilmi nin karısı sanıp bir güzellik yapmıştı 🙂

Sanal alemde bir hayli aranan yerli diziler içerisinde olmasından dolayı Kardeş Payı televizyon dizisini üyelerimiz için bir hayli inceledik. Kardeş Payı 27. bölüm 26-02-2015 tarihinde seyircisini televizyon önüne alacak her daim böyle olmuştur. yahoo’da devamlı tercih edilen araştırmalar şu şekilde olmaktadır Kardeş Payı 27. bölüm bedava Kardeş Payı dizisi yeni bölüm oldukça iddialı olacağına inanıyoruz.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz