Önceki Yazı
Sonraki Yazı
resimyok

Kısa zaman içerisinde amatörlüğünden yola çıkarak hayatını metrolarda besteleyerek volkan konak taklidi yaparak geçimini sağlayan o adam şimdi ünlü oldu. Koray avcı gerek caddeler de gerek barlarda vb. yerlerde sahne almasının ardından hedefine ulaştı. Şuan popülerliği ile gündem de olan ve seslendirdiği şarkılarla yerleri yerinden oynatan o adam Artık fenomen oldu. Türkiye de bir çok kişi tarafından beğenilerek dinlenen şarkılarıyla hayatınıza ulaştı.
Geçtiğimiz günlerde albümünün tanıtımını yaparak çıkardığı birbirinden eşsiz güzel şarkılarıyla damgasını vurdu! Koray avcı yeri geldiğinde de şiirleriyle insanların duygularını büyüleyerek büyük bir hayran kitlesine sahip de olmayı başardı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz