Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla beklenen yeni bölüm 246. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölüm fragmanında deprem gibi gelişmeler yaşanıyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu son fragmanı ve gelişmeler.

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. 12 Şubat Perşembe akşamı için Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölüm ekrana gelecek. Yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde. Dizinin yeni bölümde neler olacağını ve yeni bölüm fragman bilgileri haberimizden takip edebilirsiniz…

12 Şubat Perşembe akşamı yayınlanması gereken Vadi 246.bölümün ilk görüntüleri için geri sayım başladı. dizi severler fragmanın yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Son bölümde Brandon’un akıbeti merak edilmektedir. Polat Alemdar annesinin intikamını almaya çok yakındır.Kıbrıs’ta bir gece vakti kıstırılan Brandon için tehlike çanları çalmaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu246.bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 246.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı ve özeti haberimizden takip edebilirsiniz….

BRANDON ÖLECEK Mİ ?

Kurtlar Vadis Pusu yeni bölümün en merak edilen konusu Brandon ve Polat Alemdar hesaplaşması olacak. Biritanya hizmetkarı Brandon Polat’ın annesinin öldürülmesinden sorumludur. Polat Alemdar ise annesinin yasını tuttuğu günlerde her yerde bu ismi aramaktadır. Son bölümde Brandon’a çok yaklaşan P.Alemdar intikamını alabilecek mi ?

CAHİT İÇİN BÜYÜK GÜN

Kurtlar Vadisi Pusu’nun James Bond’u Cahit için büyük gün. Cahit sonunda Yüce Majeste’nin gözüne girmiştir ve Majeste Cahit ile görüşmeyi kabul etmiştir. Peki Cahit gerçekten de tapınakçıların en tepesindeki isimle görüştürülecek midir? Bu sorunun cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 246.bölümde olacak.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Levent Sülün Kurtlar Vadisi Pusu’da Leonların TİM Komutanı ve İngiliz İstihbarat Ajanı kimliğiyle karşımıza çıkacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor…

Annesinin kaybıyla sarsılan Polat’a, tüm dostları destek olmaya çalışır. Cahit kendisini hiç tahmin edemeyeceği bir yerde bulur. Peki karşısına çıkacak olan isim kimdir?

Sagir, kapan kısıldıkça pençelerini daha çok göstermeye başlar. Brandon çalışmalarına devam edebilmek için iyileşir iyileşmez kaldığı yerden devam eder. Polat’ın kendisini yaraladığı kalemle, başka canlar yakmak için hazırlanmaktadır. Yazısını bitirmeden tanıdık bir misafir onu tekrar ziyaret edecektir.

Fehmi, çalışanı Melek için bir sürpriz hazırlığındadır. Yasin Komutan ise bir kez daha bir operasyonda kahramanca önde olacaktır; fakat ekip arkadaşları bu kez biraz farklıdır.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı soluksuz izlenecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz