Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Polat Alemdar, hocayı kurtarmıştır ve minnettarlığını Brandon’ a yol hediyesi vererek gösterir. KGT ve Lion timinin karşılaşması, SİS ekibinin de katılımıyla sert bir çatışmaya dönüşür.

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor…

Polat Alemdar, hocayı kurtarmıştır ve minnettarlığını Brandon’ a yol hediyesi vererek gösterir.  ve verdiği yol hediyesi de böğrüne yerleştirdiği uzaktan kumandalı bomba ile vermiştir  KGT ve Lion timinin karşılaşması, SİS ekibinin de katılımıyla sert bir çatışmaya dönüşür. bizim sis ekibi ile kgt elemanları üstün çıkarlarken polat alemdarın gelmesi ile lion timi geri çekilmek zorunda kalırlar bu arada kgt elamanlarından bir kaç kişi vurulmuştur. Lion Timi komutanı, ayağının tozuyla ziyaretlerine devam ederken, Can Bey’le konuşacakları çok şey vardır. Martin, Algis’e Cahit’le ilgili sırları anlatır. Bu sırada Cahit uzun zamandır beklediği Yüce Majeste ile görüşür. Fakat bu görüşme beklediği gibi gitmez. cahit in beynini okuması için doktorlar gelir cahit beynini okuyan doktorlar duyduklarına şaşırırlar Cahit in ağzından çıkan tek kelime majesteyi öldürmek olunca majeste kendisi Cahit`e bakmak için gelir ve cahitin ölmemesini hiç bir zarara uğramamasını ister fakat sadece majestenin kendisine ait olmasını ister majeste de biliyor ki Cahit çok güçlü birisi. Tilki silahlarını almak için her yolu dener. Geri alana kadar da durmaya hiç niyeti yoktur. Leyla’yı ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı soluksuz izlenecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz