Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar vadisi pusu 247. bölüm de yine olanlar olmuştu polat alemdar intikamını güzel bir şekilde almıştı cahit ise beyni yıkanarak polatın üzerine gönderildi polat`a düşmanlarından yana sıkıntı gelmiyor zaten dostlarını düşmen yapıp saldırabiliyorlar sadece, Cahit polat`ı yakalarak majesteye götürecek peki majesteye giden polatında mı beyni yıkanacak polata ne yapacaklar  kurtlar vadisi pusu 248. bölümde neler olacağı çok merak ile bekleniyor.

Kanal D ekranlarında bu hafta yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 248.bölüm fragmanı değerli ziyaretçilerimize sunuldu.. 26 Şubat 2015 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümde yaşanacak olan yeni olayları aşağıda paylaştığımız tanıtım fragmanı ile öğrenebilirsiniz..

Merakla takip ettiğiniz Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 248.bölümü ile 26 Şubat Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan dizinin fragmanı resmi kanallar tarafından yayınlandığı an sitemizdeki yerini almaktadır..

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz