Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar Vadisi Pusu 248. bölümünde Cahit yaptığı hatayı telafi etme çabasındayken konsey artık yavaş yavaş şekil almaya başlamıştır. Cahit in kendisi hanedanlığa açık etmesi pek hoş bir durum olmadı Polat alemdar yıllarda erişmek istediği yüce majesteye kendi hiç uğraşmadan doğrudan erişme fırsatı bulabildi bu durumu denizaltında nasıl değerlendirecek açıkçası merak konusu.

Kurtlar Vadisi Pusu 249. Bölümünde bir önceki bölümde deniz altında bitirdiler filmi ve 249. bölüm direk oradan başlayacak demektir buda dizi başladığında buda demektir ki o kapı açılacak yada kapı açılmadan Polat`ı çeşitli gazlarla uyutacaklar uyutmadan konuşmak için korumalar eşliğinde giriş yaparlarsa Polat`ın bulunduğu yere vay hallerine o zaman Kurtlar Vadisi Pusu 249. Bölümde artık kapalı olan kilitlerin cevapsız kalan soruların cevapları bulunacaktır merakla beklenen 249. bölüm burada sizlerle olacaktır.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz