Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar vadisi pusu 250. Bölümde neler olacak?

Kurtlar Vadisi pusu nefes kesen bir bölümle geliyor. Yeni bölümde Polat’a kurulan bomba düzeneği patlayacak mı, Polat’ın ekibi yüce Majeste’nin teklifine ne diyecek?

Kurtlar Vadisi pusu nefes kesen bir bölümle geliyor. Yeni bölümde Polat’a kurulan bomba düzeneği patlayacak mı, Polat’ın ekibi yüce Majeste’nin teklifine ne diyecek?

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor…Polat Alemdar’ın ekibi Yüce Majeste’nin teklifini kabul edecek mi

Onları bu zorlu süreçte neler bekliyor? Polat Alemdar’a kurulan bomba düzeneği nasıl durdurulacak? Polat ve Yüce Majeste ikinci rauntta kozlarını paylaşmaya devam edecekler.

Kurtlar vadisi pusu 249. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi’nde işler karışıyor. Yeni bölüme ekip Polat’ı kurtarmak için seferber oluyor. Polat’ı kurtarmak için sadece 24 saatleri var. Bakalım bu süre kurtulmak için yeterli olacak mı?

MAJESTE’NİN POLAT ALEMDAR’I ZOR DURUMDA BIRAKACAK PLANI NE?

Polat Alemdar’ı kurtarmak için organize olan Akif, Cahit, Timur ve Yasin Komutan’a Algis karşılık verecek. Armageddon’un başına geçen Ozi ise o hep istediği fırsatı ele geçirecek. Çember daralırken, kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Elif’in öğretmenini ziyaret eden Profesör Martin gerginliğe sebep olacak.

GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam yine nefes kesecek. Yeni bölümünde Polat Alemdar kaçırılıyor. Polat’ın nereye kaçırıldığını kimse bilmiyor. Başrollerinde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı ve ekranlarda 11 yılını deviren dizi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 248. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümün ilk görüntülerinde yaşanan olaylar dikkatlerden kaçmadı. Heyecanın hız kemsediği dizide annesi ve babasını kaybeden Polat Alemdar, kendisine kurulan kirli komployu bozmaya kararlıdır.Bu uğurda tüm dostları ve kuşkusuz KGT ekibi yanındadır. Fakat bu kez, fedakarlıkları da büyük olacaktır.Her Perşembe akşamı ekranlara gelen Kurtlar Vadisi’nde bu hafta, Polat Alemdar, kaçırılıyor! Ortalık karışıyor. Polat’ı öldürmeye kalkan Cahit akıllarda soru işaretleri bırakmaya devam ediyor! Cahit’le karşılaşması sonrası tuzağa düşerek kaçırılan Polat’ın nereye götürüldüğünü kimse bilmemektedir.

 

Kurtlar vadisi pusu 250. bölüm full izlemek için TIKLAYINIZ!

Kurtlar Vadisi Fanları ile SOHBET etmek için TIKLAYINIZ!

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz