Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta izleyenleri ekrana kilitledi. Peki Kurtlar Vadisi Pusu’da 251. bölümde neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 251. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin efsana dizisi Kurtlar Vadisi Pusu‘da heyecan doruktaydı. 250. bölümle ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu’da yeni bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 251. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde neler yaşandı?

Polat Alemdar’ın ekibi Yüce Majeste’nin teklifini kabul edip etmeyeceği belli oldu. Onları bu zorlu süreçte neler bekledi, Polat Alemdar’a kurulan bomba düzeneği nasıl durduruldu?  Polat ve Yüce Majeste ikinci rauntta kozlarını paylaşmaya devam etti. Alemdar’ın karşılaştığı sürpriz isim kim?

Fehmi ve Algis bir araya gelerek bir plan yaptı. Öte yandan konsey olan bitenlere karşı nasıl bir duruş sergileyeceğine karar verdi
Martin tüm bu kargaşada ilerlemeye devam etti. İkili oyununun bir sonraki aşamasına başladı bile.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz