Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar vadisi pusu yine her zaman ki gibi izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. kurtlar vadisi pusu 251. bölümde neler oldu kısaca özet geçecek olursak en son kurtlar vadisi pusu 250. bölümde cahitin üzerine doğrulan sniper de kalmıştık polat adamlarının yanına ulaşmayı başararak cahiti ve ekibini düştükleri zor durumdan kurtardı ve cahitin hayatını bir kez daha kurtarmış oldu  Osmanlı hanedanının temsilcisi petrol kuyularının tabularını toplayarak polat alemdarın yanına geliyor ve bu tapuları büyük ihtimal ile polat alemdara bırakıyor hayatının tehlikede olduğunu bildiği için tapuları garanti olarak polat alıyor.  polat alemdarın en iyi adamlarından olan erdemin yıllar önce bir proje hazırladığı ve savaş uçaklarının sistemini kontrol etmesi için kurduğu ekibin canları tehlikede olduğu için erdem bu durumu polat a anlatmak zoruda kaldı ve bir grup mühendisin hayatının tehlikede olduğunu en önemlisi sistemin ele geçirilmesi takdirinde savaş ortasında Uçaklar ile hiç bir şey yapamayacaklarını belirtti bu konuşmanın arkasına Polat Akif e emir vererek mühendislerin bulunmasını istedi.

Cahit baron`un karşına çıkarak polat alemdarın onunla görüşmek istediğini belirtti ve hiç bir şey olmamış gibi geri dönüp gitti

Kurtlar vadisi pusu 251. bölüm de bu hafta romantik bir akşam yemeği beklenirken yemeğin savcı Leyla nın hastalığının öğrenmesi ile adeta bir drama dönüşmesi izleyenleri üzdü.

Polat ın aklındaki güzel bir Sohbet ile Muhabbet ile savcı Leyla ya aşkını itiraf ederek evlenme teklifini yapmaktı ama Leyla bu durumu bozdu diyebiliriz.

yine durumu toparlamak için evlenme teklifini yapan Polat Leyla nın hayır cevabına karşılık hiç bir şey bulamadı ve sebebini soramadı kurtlar vadisi bu hafta sonuna geldi.

bakalım Kurtlar vadisi pusu 252. bölüm de neler yaşanacak bütün ayrıntılar sizlerle olacak

Kurtlar vadisi pusu 251. bölüm izlemek için TIKLAYINIZ.

Kurtlar vadisi pusu hayranları ile sohbet etmek için TIKLAYINIZ.

 

Yazı hakkında görüşleriniz