Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

kurtlar vadisi pusu yine her zaman ki gibi heyecan dolu bir bölüme imza attı  kurtlar vadisi pusu 252. bölüm izle de leyla tamamen polatın hayatından çıkarak kemo terapiyi kabul etti ve herkesin leylayı tatilde bilmesini istedi leyla sevdikleri ile vedalaştı en son polat leylaya ile sohbet ederken leyla dayanamam düşüncesi ile istemediğini söyleyerek polatı uzaklaştırdı.

polat osmanlı hanedanının pertol varislerinin tabularının bulunduğu harun beyi korumaya çalışırken bir yandan da aşk olduğu kadının gitmesi polatı epey zorlayacak gibi duruyor.

uçak sanayinde projelerine devam etmek isteyen mühendislerin koruma altında oldukları ve gizli tutulduklarını unutarak erdem in aklına giren bayan mühendis aydan erdemi oldukça tehlikeli bir yere götürdü ve kendiside lion timinin kameralarına yakalandı mühendislerin ve erdem in sonumu geliyor bunu bütün ayrıntıları ile kurtlar vadisi pusu 253. bölüm izle de göreceğiz.

pusatın aklını çelen baron Fehmi pusatı polat alemdara tamamen düşman edebildimi yoksa buda polat ın oyunlarından birimi yoksa pusatın oyunumu tamamen insanların kafasını karıştıran bu durum pusatın birden bire böyle bir şey yapmasına olanak veremezken pusat kararında oldukça ciddi gibi duruyor sonunda polatın karşısına çıkana kadar uğraşacak gibi duruyor.

kurtlar vadisi pusu 252. bölüm özet i kısaca böyle idi bir sonraki kurtlar vadisi pusu filminde görüşmez üzre hoşça kalın.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz