Önceki Yazı
Sonraki Yazı
kurtlar vadisi pusu

Kurtlar vadisi pusu 254. bölüm izle de bu hafta hiç beklenmedik bir durum oldu yüce majestenin sonu layık`ı ile olmasa da öyle bir pislik ortadan kalmış oldu daha 7-8 yaşlarında ki çocukların kanını emerek hala yaşamayı arzulayan şahsiyet çocukların kanı ile de ölür.

Kurtlar vadisi pusu 254. bölüm de bu hafta Akif ve Yasin orta doğu da yakalanarak esir düştüler Yasin yaralı bir şekilde kurtularak kendisini kurtarmayı başardı Yasin i evine götüren haktan birisi Yasin`e bakarak iyileştirmeye çalışıyor Yasin iyileşmeye Akif ve diğer arkadaşları ölmez ise Yasin in arkadaşlarını kurtarma şansı olabilir.

kısaca

bu şekilde ide bakalım Kurtlar vadisi pusu 255. bölüm de bizi neler bekliyor yeni majeste kim olacak majestenin asasında ki sır nedir bütün bunların cevaplarını Kurtlar vadisi pusu 255. bölüm de izleyeceğiz

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz