Önceki Yazı
Sonraki Yazı
oya-başardan-levent-kircaya-sitem.20150901092353

Ünlü tiyatrocu Levent Kırca’nın bu sabah hayatını kaybetsinin haberiyle gözlerimizi açtık. Bildiğiniz üzere kanser tedavisi gören Kırca yaklaşık bir hafta önce kadar hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Ancak tedavi gördüğ Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde gece saat 02.00 gibi hayatını kaybettiği duyuruldu.
Bu haberin ardından Kırca’nın yakınları sevenleri Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi’ne geldi. Kırca’nın oğlu Umut Kırca babasının karaçiğer kanseri tedavisi görürken hayatını kaybeden bir tiyatro sanatçısı olduğunu ve durumunun 10 gündür kötü bir hal aldığını söyledi. Etrafta Kırca’nın sevenleri adeta bir yaş öfkesi dökülüyordu gözlerden.. Tiyatrocuların önemli isimlerinden önde gelen Levent Kırca’nın acı haberi bir çok sevenlerini dağıttı. Ancak açıklama yapan oğlu 10 gündür durumunun kötü olduğunu tüm sevenleri ve yakınlarınla beraber geçirdiğini de bilirdi.
Levent Kırca’nın ölüm haberinden sonra eski eşi ve meslektaşı Oya Başar da göz yaşlarına hakim olamadı. Telefonla yayına bağlanan Başar ”Buradayız onun için hep dua edeceğiz. Huzur içinde yatmasını iyi olmasını istiyoruz. biz onu çok sevdik. Allah huzur içinde yatırsın inşallah” sözleriyle daha fazla konuşmaya dayanamayan Başar telefon bağlantısından ayrıldı.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz