Önceki Yazı
Sonraki Yazı
sohbet makaleleri

Merhaba arkadaşlar sohbet yada sohbet odaları üzerine makale yazımına uzun bir aradan sonra tekrardan başlamış bulundum google aramalarında sitenin durumu gayet güzel yerlere geldiği için tekrardan özgün makale yazmaya başladık. şuan arama sırasına baktığımda yuzuk.net Chat , Sohbet , Sohbet odaları, Chat sohbet gibi aramalarda üst sırala yerleşmiş durumda bu durum hem çalışanlarımızı hemde kullanıcılarımızı sevindiren bir durum oldu ve üst kısımlara çıktıktan sonra insanların güzel iltifatlarına şahit olduk.

kısaca özgün makale nasıl yazılır bunun tanıtımını yaptıktan sonra tebrik eden arkadaşlarımızdan biri ile yaşadığım güzel sohbeti sizlere anlatacağım tabi ki bu durum arkadaşımızın haberi dahilinde olan bir durum burada ondan habersiz paylaşıl ma dığnı vurgulamak isterim

Makale denilince akıla gelen tek şey tamamen bir insanın kendi kafasındaki kelimeleri ya da yaşadığı olay ya da düşünceleri, fikirleri her türlü yazı olabilir amaç sadece makale yazdığınız siteden başka bir yerde o makalenin olmamasıdır. makale yazarken dikkat edilecek hususlar belirlenen kelime yada kelimeleri oldukça fazla göstermeden vurgulamak burada ki vurgulama da söylemek istediğim konu kelimelere ;

<h2>vurgulanmak istenilen kelime </h2> , <h1>vurgulanmak istenilen kelime </h1>, <strong>vurgulanmak istenilen kelime </strong> , <i>vurgulanmak istenilen kelime </i>, <em>vurgulanmak istenilen kelime </em>, <span>vurgulanmak istenilen kelime </span> gibi terimler kullanırsanız belirlemiş olduğunuz kelime google tarafından görüntülendiği zaman ilk dikkat çeken kelimeler olacaktır. genellikle makale başlıklarında kullanılan terimler h1 ve h2 dir genel yazım kılavuzuna göre de h1 ve h2 başlık olarak adlandırılır yani h1 ve h2 nin anlamış başlıktır.

yazı içinde vurgulama yapılacak kelimeler ise strong ile vurgulanır yada b ( bold = kalın ) olarak nitelendirilir.

 

şimdi gelelim o arkadaş ile yaptığımız diyalog  bana gelip nasıl böyle bir hal aldı yuzuk.net dediği zaman tamamen özgün makaleler ile belirli yere gelerek dediğimde makale yazımını nasıl yapıyorsun diye sordu ve yukarıda anlattığım tiyoları kendisine anlatmıştım ve olaylara hiç bu yönden bakmadığını söylemişti sohbet devam ederken sen nasıl yazıyorsun diye sordum o sadece kafasından uydurup yazıp atıp geçiyormuş ve vurgulamaların anlamını öğrendiğinde tamamen özgün makale yazarı olmuştu şuan gündelik olarak makale yazıyor ve bu işten kazanç sağlıyor kendisini buradan tebrik ediyorum.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz