Önceki Yazı
Sonraki Yazı
resimyok

Mobil Sohbet

Merhaba Arkadaşlar günümüzde son hızla ilerleyen mobil sohbet siteleri ve google mobil sohbet uygulaması hızı kesmeden ilerlemekte bu durumun farkına varan çoğu site yöneticisi google uygulama ve apple storeye yogunlukta girmişlerdir

mobil sohbet in avantajları insanların huzurlu güvenli ortamlarda sohbet etmelerini kendi telefonlarından sağlamaktadır bu rahatlığın farkında olan mobil chat kullanıcıları oldukça keyif aldıkları kaçınılmaz durumda bu sitelerden biriside yuzuk.net sohbet odalarıdır her şehirden hemen giriş sağlayan yuzuknet mobil kısmını oldukça geliştirerek hem güvenlik açısından hemde nezih ortam açısından kendisini sağlama almıştır.

Mobil sohbet odaları

mobil sohbet odalarında bu tür güvenlik zaafiyetlerini kendi çıkarı için kullanan kişilere yönelik ise sunucu bazlı korumalar teçhis edilerek insanların tamamen nezih bir ortamda chat yapmalarını sağladık günümüzde internet ortamında her türlü düzenbazlıgın ve her türlü dolandırıcılıgın öüne geçmek için ise sunucu girişlerine ve sunucuda chat ortamında bildirimler yayınlıyarak konuştugunuz kişilere kredi kartı numarası telefon numarası gibi özel bilgileri vermemeleri hakkında da uyarılarak sunucuyu daha güzel daha güvenli hale getirmiş oluyoruz.

 

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz