Önceki Yazı
Sonraki Yazı
nazlı hamaret ve eşi cevdet emir şaşmaz

Eşi Cevdet Emir Şaşmaz’ın öldüğüne kesinlikle inanmayan Nazlı Hamarat, aileyi suçladı.Aile bireylerinin cenazeyi görmesine engel olduğunu acele şekilde teşhis ettirdiklerini dile getirerek bu ölümün kurmaca olduğunu idda ederek , gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını istedi. Katilin bile hala yakalanamadığını bu olayı özellikle yapılarak birşeylerin gizlendiğini düşündüğünü söyleyen Nazlı Hamarat gerçeğin ortaya çıkması için mücadele edeceğini ve tüm hukuksal haklarını kullanacağını belirtti.
Nazlı Hamarat öldürülen eşi Cevdet Emir Şaşmaz’la ilgili ilginç açıklamalarına yenilerini ekledi. Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Hamarat, eşinin ölmediğini, bunların bir kurmaca olduğunu düşündüğünü söyledi.
“Emir’in çok yakın olduğu bir kuzeni vardı. Çok samimiydik, ben otopsi isteyince kuzeni bana karşı çıktı. Cenazeyle ilgili her şey planlanmıştı. Benim cenazeye gitmemi istemediler. Ben cenazeyi görmek istedim bana karşı çıkıldı.
Otopsi raporu %99,9 olarak sonuçlandı. Otopsiden sonra cenazeyi tekrar görmek istedim ve elindeki dövmeye bakmak istedim. Emir’in kendi dövmesi yeşermişti ama cenazedeki dövme yeni yapılmış gibi siyahtı dediği öğrenildi.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Yazı hakkında görüşleriniz