Önceki Yazı
Sonraki Yazı
resimyok

Çünkü biz sohbet chat alanındaki olayı tamamıyla sanaldan ziyade gerçek düşünenleriz. Biz farkı benimseyerek tad katanlardan, acısıyla tatlısıyla sevenlerdeniz.
Yapmacık duygularla oynamayarak, özümüzü gösterenleriz. En önemlisi de biz gerçeğiz.. Adımız gerçek, kişiliğimiz gerçek herşeyimiz gerçek!
Yıllardır kesintisiz sohbet chat alanında hizmet vererekte bu gerçeği kendimize benimseyerek, sizlere ücretsiz chat sohbet imkanı sağlıyoruz.
Ağlayanla ağlayan, mutlu olanla mutlu olanlarız. Eşitiz, ayrı gayrımız olmayanlarız. Gönülden sevenleriz.
Biz her zaman ciddi düşünen, olaya kendi yönümüzden bakarak eleştiren insanlarız. Yıllardır açık kalma, ve kesintisiz olarak hizmet verebilmemize olanak sağlayan en büyük etkendir bir aile olmamız.
Sohbet chat denince akla geleniz, ciddiyeti yaşatan bunu sürekli hissettireniz.

YuzukNET ; gönül vermiş , ilerisi için uğraşan, çabalayan , emek veren insanların oluşturduğu ekip ve kazanma azmiyle bir yerlere gelmiş, adını IRC Sunucu alemindeki herkeze duyurmuş bir topluluktur. YuzukNET herzaman en iyiyi arayan ve bulan , yeniliklerin yüzü olarak anılmaya devam edecek bir gerçekliktir. YuzukNET kendi işini kendi çözen , bağımsız bir oluşumdur.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşleriniz